CENÍK

Kosmetické ošetření pleti - základní (60min)

odlíčení, úprava obočí, barvení obočí a řas, dermabraze , ultrazvuková špachtle, masáž obličeje, galvanická žehlička (speciální sérum dle typu pleti), pleťová maska a závěrečná péče. 

890Kč

DVOUHODINOVÉ Kosmetické ošetření a regenerace celého těla (120min)

 odlíčení, úprava obočí, barvení obočí a řas, dermabraze, ultrazvuková špachtle, masáž obličeje a krku, galvanická žehlička (speciální sérum dle typu pleti), pleťová maska a TERMOLIPOLÝZA ( Termosauna podporující metabolismus, detoxikaci těla, zpevnění pokožky a prohřátí celého organismu) a závěrečná péče

1640 Kč

Kosmetické ošetření pleti - kompletní (90min)

ošetření pleti obličeje vč. dekoltu, odlíčení, úprava obočí, barvení obočí a řas, ozoniér, dermabraze, ultrazvuková špachtle, masáž obličeje - dekoltu a trapézu, radiofrekvence (speciální sérum dle typu pleti), pleťová maska vč. dekoltu a závěrečná péče. 

1190Kč

Kosmetické ošetření pleti - bez masáže (50min)

odlíčení, úprava obočí, barvení obočí a řas, dermabraze , ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička (speciální sérum dle typu pleti), pleťová maska a závěrečná péče.

750 Kč

Balíček I

úprava obočí, barvení obočí, depilace rtu a brady

390 Kč

Balíček II

úprava a barvení obočí 

280 Kč

Úprava obočí

170 Kč

Barvení obočí 

170 Kč

Barvení řas

170 Kč

Depilace horní ret

120 Kč

Depilace brady

170 Kč

Depilace tváří

170 Kč

Depilace nohou

620 Kč

Depilace bikiny

530 Kč

Depilace ruce

520 Kč

Depilace podpaží

390 Kč

Ošetření problematické pleti

do 17 let (650Kč)

790 Kč

Chemický peeling (1 kúra)               

3 kúry ( úhrada při prvním ošetření)  2700 Kč

920 Kč

Mezoterapie

aplikace ampule s účinnými látkami (60min). Pro dobrý výsledek je třeba aplikovat 5 kúr. 

1850Kč

Laminace obočí                                       

480 Kč

Lash Lifting

900 Kč

Svatební líčení 

500 Kč

Denní líčení 

240 Kč

Termolipolýza ( 60min- 1 procedura ) 

( balíček 6 procedur - 3900 Kč )

termosauna pracuje na principu regulovaného tepla, které vede ke stimulaci rovnoměrného pocení a vylučování tekutin přes póry.

 Jak ošetření probíhá : před zábalem jsou na tělo aplikovány spec.hmoty, které urychlují metabolismus tuků, zpevňují kůži, vyhlazují nerovnosti, odvodňují a při pocení odvádějí toxiny. Po aplikaci těl.hmot se položíte na jednorázovou folii a jste zabalena do termosauny. Procedura trvá 30-40 minut. Pak jsou vlhkým ručníkem odstraněny hmoty a naneseny katalytické lotiony a nakonec i závěrečný krém. Sprchování se doporučuje nejdříve po 4-6 hodinách po proceduře, protože působení přípravků na kůži "dobíhá". Doporučuje se absolvovat minimálně 6 ošetření v týdenních intervalech. Jednotlivě pak při pocitu vyčerpání, stresu nebo na přípravu před událostí jako je ples, svatba apod. 

Co můžete očekávat od této procedury : výsledek samozřejmě ovlivňuje dodržování pitného režimu, cvičení, sportování a dieta. Osobně vidím největší přínos termosauny v detoxikaci těla. Ženy, které tuto proceduru podstoupily se cítily odpočatě, s lehčíma nohama,s přílivem nové energie a rychleji se jim dařilo hubnout.

800 Kč

Další SLUŽBY

Možnost nastavení kosmetického ošetření dle vlastních požadavků po osobní konzultaci

.