Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řasenka Sexy Look mascara

 

Naprostá novinka roku 2012
Sexy řasy - sexy pohled
 
Řasenka Sexy Look mascara je budoucnost pro Vaše řasy!
Jen jedna vrstva umožňuje udržovat nádherné, krásně tvarované, namalované řasy po dobu až 2-3 týdnů! Aplikace trvá přibližně 20-30 minut. Můžete mít 1 až 2 vrstvy pro přirozený vzhled nebo více vrstvách pro silnější mnohem dramatičtější vzhled.
Řasenka Sexy Look mascara je 100% vodě odolná. Dodává barvu. Modeluje řasy. Odděluje řasy. Zvětšuje objem řas. Prodlužuje délku řas.
Jednoduše nádherné, krásně tvarované, namalované řasy, když se vzbudíte a i když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou nejžhavější trend této doby. Sexy Look mascara je ideální pro každou ženu, která nosí řasenku, ale je unavená z každodenního používání. Mnoho našich klientů mají plné ruce práce a všichni mají jedno společné - chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.
Klasická řasenka je jen dočasná. Sexy Look mascara trvá týdny!
Sexy Look mascara je ideální na dovolenou nebo na každodenní nošení. Ať už na maratón, tenis, nebo potápění v bazénu, se Sexy Look mascaru budete vypadat stále perfektně. Můžete si být jisté, že budete vypadat co nejlépe, bez ohledu na počasí nebo příležitost.
Revoluční nátěr na řasy Sexy Look mascara, který vydrží až 2-3 týdny!
Semipermanentní nátěr řasenky Sexy look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná, odolná proti rozmazání a trvá 2-3 týdny, často déle. Je ideální pro aktivní životní styl, stejně jako na zvláštní události, jako svatby a dovolené. Řasenka Sexy Look mascara není určena k použití doma.
*** Zaváděcí cena 350,- Kč ***
platná do 31.3.2012
www.kosmetika-katka.cz
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 118190
Měsíc: 2415
Den: 34