Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 

Manuální lifting obličeje

MANUÁLNÍ LIFTING JE NOVÁ REVOLUČNÍ METODA, KTEROU DOKÁŽETE BEZ POMOCÍ SKALPELU VÝRAZNĚ OMLADIT OBLIČEJ. JIŽ PO PRVNÍM OŠETŘENÍ PODSTATNĚ VYHLADÍTE VRÁSKY, ZREGENERUJETE A NAPNETE PLEŤ A OBLIČEJ VAŠEHO KLIENTA SE DOSLOVA ROZZÁŘÍ NOVOU VITALITOU.

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE JE VELMI JEMNÁ TECHNIKA, ŠETRNÁ K POKOŽCE A DOPROVÁZÍ JI PŘÍJEMNÝ POCIT HLUBOKÉ RELAXACE A VNITŘNÍ POHODY. UVOLNĚNÍM SVALŮ V OBLIČEJI A ZLEPŠENÍM PROKRVENÍ KŮŽE, DOCHÁZÍ K REGENERACI VAZIVOVÝCH A ELASTICKÝCH STRUKTUR, K ZRYCHLENÍ ODVODU ODPADNÍCH LÁTEK, METABOLISMU A K ÚBYTKU PODKOŽNÍHO TUKU.

VZHLED A KVALITA PLETI SE MANUÁLNÍM LIFTINGEM ZLEPŠÍ NATOLIK, ŽE SE ČASTO ZMĚNÍ CELKOVÝ VÝRAZ OBLIČEJE. STRHANÉ A UNAVENÉ RYSY ZMIZÍ A KLIENT ODCHÁZÍ ZCELA S NOVOU TVÁŘÍ.

VÝSLEDKEM TÉTO SPECIÁLNÍ TECHNIKY JE TEDY NEJEN PROKAZATELNĚ MLADŠÍ A PŘÍJEMNĚJŠÍ VZHLED, ALE ZÁROVEŇ DOCHÁZÍ I K ODBOURÁNÍ STRESU, K OBNOVĚ DUŠEVNÍ HARMONIE, SPOKOJENOSTI A PSYCHICKÉ SVĚŽESTI.

 

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE SE DÍKY SVÉ EFEKTIVITĚ TĚŠÍ ČÍM DÁL VĚTŠÍ OBLIBĚ. NACHÁZÍ  SVÉ UPLATNĚNÍ U ŠIROKÉHO SPEKTRA KLIENTŮ A STÁVÁ SE VÝZNAMNOU SOUČÁSTÍ PRAVIDELNÉ PÉČE O TĚLO.

 

60MINUTOVÁ MASÁŽ ZA CENU: 400,- KČ

 
 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 116072
Měsíc: 2540
Den: 106