Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kosmetika FOR LIFE & MADAGA

KOSMETIKA FOR LIFE & MADAGA

- ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH TRADIČNÍ OVĚŘENÁ ZNAČKA OD ROKU 1994
 
Řada přírodní a bylinná - hlavními účinnými látkami jsou především extrakty léčivých bylin doplněné o vitaminy, přírodní oleje, liposomy, ceramidy a jiné, pro pokožku důležité prvky. Přípravky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a dle typu účinných látek a typu pleti se liší použitím.
 
Řada z Mrtvého moře - hlavní účinnou látkou jsou selegované minerály Mrtvého moře, získávané z minerálního bahna a soli. Jednotlivé výrobky jsou optimálně přizpůsobeny našim klimatickým podmínkám. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro pleť se známkami dehydratace (přesušení) a předčasného stárnutí.
 
ŘADA COLLAGEN ACTIVE - ochrana a regenerace pleti 25+ a pleti v menopauze 50+
Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let, později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Zevní dodávání COLLAGENU ACTIVE ve formě séra či krému, má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu epidermu a vytváří bariéru, která účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže. Aminokyseliny, jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.
COLLAGEN ACTIVE - FOR LIFE & MADAGA je hydrát biologicky aktivního 96% kolagenu.
 
ŘADA HYALURONIC ACID - péče o pleť s viditelnými známkami stárnutí
Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Účinek kyseliny hyaluronové
v přípravcích FOR LIFE & MADAGA umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního Původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.
 
exkluzivní ŘADA REMODELING BIOLOGICAL 30+ - exkluzivní péče o zralou pleť 30+
Obsahuje látky s excelentním komplexním účinkem na pleť.
Suroviny jsou nekomenogenní ( netvoří záněty, nezatěžují kůži a póry). Neobsahují návykové složky.
Účinek: remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový a ochranný účinek
Technologie zpracování přípravků FOR LIFE & MADAGA - HIGH TECHNOLOGY (obdobná jako u léčiv), zaručuje optimální rozmělnění nosných částic na MIKROSKOPICKOU velikost, díky které účinná látka snadno proniká do kůže!
 
Dle nároků a charakteru jednotlivých pletí se přípravky dělí na:
 
BASIC FORMULA – každodenní péče o pleť žen i mužů.
 
OPTIMAL FORMULA – optimální péče pro pleť bez vyšších specifických požadavků – zejména mladší pleti.
 
SELECTIVE FORMULA – intenzivní péče o pleť s vyššími nároky, se speciálními surovinami – zejména zralejší typy pleti.
 
 
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 116075
Měsíc: 2542
Den: 108